Ta strona korzysta z plików cookie. Przebywając na niej zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Dowiedz się więcej lub kontynuuj.

Kątnice NSK S-Max M

Nieporównywalna moc i wspaniały chwyt.

Seria kątnic S-Max M pozwala w najbardziej opłacalny sposób pracować z pełną mocą. Trwała, cicha, ergonomiczna i doskonale wyważona. Doskonały kształt gwarantuje najlepszy z możliwych dostęp do pola zabiegowego.

 

 

 

Dostępna w wersji z przełożeniem 1:1 dla wierteł Ø 2,35mm (S-Max M25L) jak i w wersji z przełożeniem 1:5 dla wierteł Ø 1,6 mm (S-Max M95L). Ta druga śmiało zastąpi turbinę, a dzięki dużej mocy i momentowi obrotowemu mikrosilnika elektrycznego zdecydowanie przyśpieszy Twoją pracę.

 

 

 

System czyszczenia główki
Opatentowany system czyszczenia główki to specjalny mechanizm, który automatycznie zabezpiecza wnętrze kątnicy przed dostawaniem się płynów i opiłków z jamy ustnej. Wydłuża to znacznie żywotność łożysk.
Poczwórny spray i optyka ze szkła komórkowego
Główka z czterema otworami spray-a (M95L) zapewnia doskonałe chłodzenie pola zabiegowego. Światłowód ze szkła komórkowego zapewnia dokładne oświetlenie miejsca pracy.
Ceramiczne łożyska (M95L)
Ceramiczne łożyska są 25% twardsze od standardowych stalowych, choć ważą tylko połowę. Dzięki mniejszemu tarciu łożysk znacznie zwiększono wydajność i trwałość.
 
  Ciche i bez wibracji
Niezwykła precyzja i micro technologia NSK zastosowana w konstrukcji kątnic zauważalnie redukuje hałas i wibracje do najniższego poziomu, co znacznie poprawia komfort pracy lekarza dentysty jak i odczucia pacjenta.
 

 

Dane techniczne

 

S-Max M25L

S-Max M95L

Przełożenie:

1:1

1:5

Prędkość max. (obr/min):

40.000

200.000

Spray:

pojedyńczy

poczwórny

Średnica wiertła (mm):

1,6

2,35

    Marcin Cacała M-DENT © :: biuro@mdent-sosnowiec.pl :: +48 514 319 677