Ta strona korzysta z plików cookie. Przebywając na niej zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Dowiedz się więcej lub kontynuuj.

Lampa Alya

Przejrzystość i elegancja. Alya to nowa, profesjonalna lampa zabiegowa, pozwalająca wydobyć esencję światła niezbędnego w czasie zabiegów. Przejrzystość, dzięki opatentowanemu systemowi zapobiegającemu tworzeniu się cieni. Elegancja, gdyż przy projektowaniu duży nacisk kładzono na stylistykę.

Ze względu na niespotykane natężenie światła, aż do 50.000 lux i temperaturę barwową 5000 K, jest to prawdopodobnie najlepsza obecnie dostępna lampa na rynku.

 

 

Lampa stomatologiczna Alya jest idealnym źródłem światła zapewniającym komfort zarówno dla dentysty jak i pacjenta. Diody LED generują bezpieczne, zimne światło. Gwarantuje to maksimum wygody dla pacjenta, który nie odczuwa nagrzewania się skóry twarzy. Jest również niezwykle cicha gdyż udało się uniknąc hałaśliwych chłodzących wentylatorów.

 

 

 

 

 

  Regulacja natężenia światła
Istnieją dwie metody kontroli intensywności światła mechaniczna, poprzez zmianę poziomu na regulatorze, lub w przypadku bezdotykowego sensora, przysuwając dłonie do sensora światła do momentu uzyskania oczekiwanej jasności.
  Oświetlenie LED
Alya używa zaawansowanej technologi dającej "zimne światło" dzięki zainstalowaniu dwóch wysoko wydajnych diod LED. Światło odbite przez dwa paraboliczne zwierciadła jest pozbawione cieni i całkowicie czyste.
  Zdejmowane i łatwe w sterylizacji uchwyty
Ergonomincze i łatwe do utrzymania w czystości. Główne komponenty lampy są łatwe w  dostępie, wyjmowaniu i wymienianiu. Przykładowo uchwyt  może być wyjęty z całego modułu lampy, wysteryliizowany i ponownie osadzony przy pomocy prostego "przycisku".
 
  Lekkość i wygoda
Struktury i materiały użyte do budowy Alya pozwoliły uzyskać prostotę formy i funkcjonalność w użyciu. Projekt pozwolił na wyśrodkownaie pomiędzy wspaniałym designem a racjonalnym zastosowaniem.
 

 

 

 

Zasięg ruchu:

 

 

 

 

Dane techniczne

Zasilanie                                        17-24 V ac
Pobór mocy                                    20 W
Powierzchnia pracy                       170 x 85 mm
Intensywność światła                     3.000 - 50.000 lux w odległości 700 mm
Temperatura barwowa                   5.000 k

    Marcin Cacała M-DENT © :: biuro@mdent-sosnowiec.pl :: +48 514 319 677